News

Co se děje se Sum 41??

14. srpna 2008 v 10:21 | Veunkaa
O Sum 41 už dlouho nebylo slyšet, tak o sobě museli kluci dát vědět prostřednictvím Cona, který napsal fanouškům vzkaz, který přeložil server iPunk.cz, za což mu patří velký dík....
Cone : "Zdravím všechny. Chci jenom všem dát vědět, co se s námi děje. Pár měsíců zpátky jsme ukončili turné k Underclass Hero a pak jsme si dali chvilku oddech pro soukromý život. Všichni se máme fajn. Chceme všem poděkovat za návštěvy našich koncertů, kupování Underclass Hero a podporování kapely. Udělali jste našich posledních 14 měsíců úžasnými. Co teď děláme?
No, můžete chytit Steva od 6. do 17. srpna na Warped Tour, kde bubnuje s Vandals, já se brzy chystám na nahrávání další desky Operation MD. Můžete se stavit na www.myspace.com/theoperationmd pro více novinek. A Deryck, no, jelikož píše Sum 41 písnišky, tak teď bude mít chvilku co dělat. Ještě jsme neplánovali, kdy novou desku Sum 41 vypustíme, ale vy budete první, kdo se to dozví."

Bubeník Stevo Jocz ze Sum41 se opět ujme režie klipu...

20. června 2008 v 21:23 | Veunkaa
Bubeník skupiny Sum 41, Stevo Jocz, se opět ujme úlohy režiséra. Nejen že se podílel na režii klipu singlu With Me, ale nyní bude natáčet videoklip k písni ,,One For The Radio" od Britské skupiny McFly. Píseň si můžete volně poslechnout na internetu ( myspace ). Jen tak dál Stevo =o)

Při kopírování uvádějte jako zdroj nás!
Článek psala Veunkaa!!

SUM41 jsou nominováni do Much Music Video Awards!!!

19. června 2008 v 22:07 | Veunkaa
Sum 41 jsou nominování do "MuchLoud nejlepší rockové video" s klipem "With Me"!! Soutěž proběhla 15 června 2008. Pro více info 2 stránky:
http://www.muchmusic.com/events/mmva08/nominees/

http://www.muchmusic.com/news/story.asp?id=21047
( ty informace jsou dost skromně napsané, ale překládala jsem to z anglických stránek a já + angličtina ... :D )

THE OPERATION M.D. VE STUDIU

17. června 2008 v 18:23 | Veunkaa
Už víc než před týdnem se v Torontu setkali Todd Morse a Cone, kde zamířili do studia. Během tří dnů zde vytvořili 4 nové písně, které mají zatím jen formu dema. Dohromady už tedy The Operation M.D. mají 15 demo písní pro nové album, jehož datum vydání je zatím stále neznámé.

Při kopírování uvádějte jako zdroj nás!
Děkuji,Sum41.webz !!

 
 

Reklama